• PROMOCJA

Nausema nudności 60 tabl.

Odniesienie 4260139870813

Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 199,00 zł

39,99 zł
lorem ipsum
Najniższa cena z podatkami z ostatnich 30 dni
Cena regularna: 39,99 zł

Nausema – mdłości w ciąży

Nausema to suplement diety powstały dla kobiet doświadczających nudności i wymiotów w ciąży o specjalnie opracowanej formule, dzięki której pomaga złagodzić te przykre dolegliwości. Produkt ten łączy w sobie trzy witaminy z grupy B: B6 (pirydoksynę), B1 (tiaminę) i B12 (kobalamin).

Przyczyny mdłości w ciąży nie zostały jeszcze do końca poznane, jednak dowiedziono, że może je powodować niedobór witaminy B6. Dlatego właśnie uzupełnianie jej w większym stężeniu w połączeniu z witaminami B1 i B12 pozwala w ciągu kilku dni znacznie złagodzić uporczywe poranne mdłości, które mogą niekiedy przybrać cięższą postać.

Suplement diety Nausema przyjmowany w ilości 3 tabletek dziennie dostarcza organizmowi przyszłej mamy witaminy B6, B1 i B12 w ilości niezbędnej do uzyskania pożądanego efektu. Pierwsza witamina wspomaga regulację aktywności hormonalnej, natomiast dwie pozostałe pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, ponadto wspierają prawidłowe tworzenie się czerwonych krwinek. Nausema uwalnia zatem od uciążliwych mdłości w łagodny i dobrze tolerowany sposób, zapewniając całkowity komfort podczas ciąży.

Producent: SteriPharm Export GmbH

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Nausema nudności 60 tabl.

Napisz swoją opinię

0
x
Porównanie produktów
Porównaj teraz