Callion Pharma 

Callion Pharma opracowuje zaawansowane produkty odżywcze, które maksymalizują dostarczanie mikroelementów dla zwiększonej absorpcji. Linia produktów DEKAs Plus wykorzystuje technologię dostarczania w celu zwiększenia wchłaniania witamin rozpuszczalnych w tłuszczach D, E, K i A oraz innych mikroelementów, które są często trudne do wchłonięcia u p...

Callion Pharma opracowuje zaawansowane produkty odżywcze, które maksymalizują dostarczanie mikroelementów dla zwiększonej absorpcji. Linia produktów DEKAs Plus wykorzystuje technologię dostarczania w celu zwiększenia wchłaniania witamin rozpuszczalnych w tłuszczach D, E, K i A oraz innych mikroelementów, które są często trudne do wchłonięcia u pacjentów z zaburzeniami wchłaniania.


W Apteczce Mądrali są dostępne produkty: DEKAs Plus Płyn doustny 60 ml – witaminy ADEK w kroplach i DEKAs Plus 60 żelowych kapsułek - preparat dla osób z zaburzeniami wchłaniania.


DEKAs Plus Płyn doustny 60 ml – witaminy ADEK w kroplach | Apteczka Mądrali

Płyn doustny DEKAs Plus a rozwój dzieci z upośledzeniem wchłaniania

Płyn doustny DEKAs Plus – to kompozycja multiwitaminowa z minerałami, która zawiera większe ilości witamin rozpuszczalnych w tłuszczach (A, D, E, i K) wspomagająca prawidłowy rozwój dzieci z upośledzeniem wchłaniania.


Schorzenia upośledzające wchłanianie predysponują do niedoboru substancji odżywczych. Szczególnie wrażliwe są dzieci, u których deficyt witamin może wiązać się z nieprawidłowym rozwojem organizmu oraz cięższym przebiegiem choroby. Płyn doustny DEKAs Plus to specjalnie opracowany preparat multiwitaminowy, który znajduje zastosowanie podczas suplementacji w schorzeniach takich jak:

  • mukowiscydoza;
  • celiakia;
  • choroby zapalne jelit;
  • zespół przerostu bakteryjnego jelita cienkiego.


Preparat DEKAs Plus o pojemności 60 ml przeznaczony jest dla niemowląt i dzieci do czwartego roku życia. Zawiera ilość witamin i mikroelementów, która spełnia najnowsze wytyczne odnośnie leczenia mukowiscydozy. Krople można dokładnie odmierzyć za pomocą dołączonej do opakowania pipety, a sam płyn może być wymieszany z sokiem czy żywnością, co znacznie ułatwia podanie go dzieciom.


Dlaczego warto wybrać witaminy ADEK w kroplach DEKAs Plus?

Obecnie na rynku można znaleźć wiele kropli z witaminami rozpuszczalnymi w tłuszczach, dlaczego więc warto sięgnąć akurat po płyn DEKAs Plus? Jego formuła została opracowana specjalnie dla osób z zaburzeniami wchłaniania, dlatego – w porównaniu z innymi preparatami – wyróżnia się większą ilością witamin. Wysoka biodostępność płynu DEKAs Plus wynika również z zastosowania innowacyjnej technologii uwalniania leku. Preparat został opracowany we współpracy z niezależnymi ekspertami, a 7 przeprowadzonych testów klinicznych sprawia, że płyn doustny DEKAs Plus jest najlepiej przebadanym preparatem na rynku.


W ostatnim czasie wiele wspomina się o suplementach diety, których skład nie zawsze pokrywa się z deklaracją na opakowaniu. Jakość płynu DEKAs Plus o pojemności 60 ml potwierdza fakt, że preparat ten został zarejestrowany w 9 krajach Europy jako żywność przeznaczenia medycznego. Suplementacja w mukowiscydozie i innych schorzeniach przewlekłych gwarantuje lepszy przebieg choroby, dlatego polecamy sięgać jedynie po sprawdzone i skuteczne preparaty, które dostarczą dziecku niezbędną ilość witamin i mikroelementów.


DEKAs Plus to witaminy w kroplach dla chorych na mukowiscydozę uzupełnione antyoksydantami

W odróżnieniu od innych preparatów ADEK, płyn DEKAs Plus zawiera w składzie wysoką zawartość antyoksydantów, takich jak selen, koenzym Q10 czy beta-karoten. Zgodnie z najnowszymi publikacjami naukowymi, dodatkowe spożycie antyoksydantów przez osoby chore na mukowiscydozęwiąże się z lżejszym przebiegiem tego schorzenia.


Udowodniono, że znaczny wzrost stężenia antyoksydantów w surowicy krwi bezpośrednio koreluje ze zmniejszeniem stężenia markerów stanu zapalnego - kalprotektyny i mieloperoksydazy. Wykazano również, że systematyczne podaż witamin wzbogaconych antyoksydantami znacznie wydłuża czas pomiędzy kolejnymi zaostrzeniami mukowiscydozy, zwłaszcza tymi, które wymagają antybiotykoterapii. Zadbaj o kompleksową suplementację z płynem doustnym DEKAs Plus!

DEKAs Plus 60 żelowych kapsułek - preparat dla osób z zaburzeniami wchłaniania | Apteczka Mądrali


Kapsułki żelowe DEKAs Plus - preparat dla osób z zaburzeniami wchłaniania

Witaminy, choć niezbędne, nie są wytwarzane przez organizm człowieka i muszą być dostarczane z zewnątrz. Zazwyczaj jesteśmy w stanie pokryć zapotrzebowanie na nie poprzez odpowiednio zbilansowaną dietę, istnieją jednak jednostki chorobowe, które znacząco upośledzają wchłanianie witamin z przewodu pokarmowego. Preparat DEKAs Plus to 60 kapsułek zawierających zwiększoną ilość witamin rozpuszczalnych w tłuszczach, uzupełnionych o ważne mikroelementy i antyoksydanty.


Kapsułki DEKAs Plus przeznaczone są do suplementacji w przebiegu:

  • mukowiscydozy;
  • stanu po operacji bariatrycznejlub resekcji żołądka;
  • chorób zapalnych jelit;
  • celiakii;
  • innych zespołów złego wchłaniania.


Witaminy ADEK w kapsułkach wzbogacone są ważnymi antyoksydantami

Suplementacja to szczególnie ważny element terapii mukowiscydozy, który nie tylko poprawia ogólne samopoczucie, ale przede wszystkim warunkuje lżejszy przebieg choroby. Zadbaliśmy, by zawartość witamin rozpuszczalnych w tłuszczach w kapsułkach DEKAs Plus odpowiada najnowszym wytycznym dotyczącym leczenia mukowiscydozy. Zyskujesz dzięki temu pewność, że kapsułki w całości pokrywa zwiększone zapotrzebowanie na witaminy w przebiegu tej choroby.


Dodatkowo, kapsułki żelowe DEKAs Plus zawierają w swym składzie antyoksydanty, takie jak beta-karoten, koenzym Q10 czy selen. Nie jest to bynajmniej zbędny wypełniacz, o czym świadczą najnowsze badania naukowe. Już po czterech tygodniach suplementacji witamin wzbogaconych antyoksydantami można zaobserwować spadek stężenia markerów stanu zapalnego w surowicy krwi. Ponadto wykazano, że tak rozszerzona suplementacja znacznie wydłuża czas pomiędzy kolejnymi zaostrzeniami mukowiscydozy. DEKAs Plus to jedyny preparat z witaminami ADEK w kapsułkach zawierający tak dużą dawkę naturalnych antyoksydantów.


Działanie kapsułek DEKAs Plus opiera się na klinicznie przetestowanej technologii uwalniania leku

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest odpowiedni poziom witamin i minerałów w przebiegu chorób przewlekłych. Od początku pragnęliśmy, by kapsułki DEKAs Plus były skutecznym i wysokojakościowym preparatem, który wspomoże terapię osób cierpiących na zaburzenia wchłaniania, dlatego jego formuła była rozwijana z udziałem niezależnych ekspertów.


Zwiększyliśmy wchłanialność witamin rozpuszczalnych w tłuszczach z kapsułek poprzez zastosowanie innowacyjnej technologii uwalniania leku. Nasze preparaty przeszły szereg badań klinicznych, które potwierdziły wyższą biodostępność związków lipofilnych u osób z zaburzeniami wchłaniania. Jednocześnie kapsułki żelowe DEKAs Plus są jednymi z najlepiej przebadanych preparatów multiwitaminowych na rynku.


Jeśli chodzi o zdrowie, warto sięgać jedynie po najlepsze preparaty. DEKAs Plus to 60 kapsułek, które pokryją dzienne zapotrzebowanie chorych osób na witaminy i mikroelementy, umożliwiając prawidłowe funkcjonowanie organizmu, a tym samym łagodniejszy przebieg choroby.


Producent:


CALLION


232 Presidential Drive, Suite 7, Jonesborough, TN 37659 423-930-9243, USA


www.callionpharma.com

Więcej

Kratka
Lista

Katalog

Włączone filtry: